aktualności

  • REKRUTACJA ..

    dodano: 2015-10-04

    ... zachęcamy wszystkich, którzy przeszli wyjątkowo trudny w tym roku test kwalifikacyjny na aplikację adwokacką do składania podań o pracę i objęcie patronatem. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto podołał tegorocznym kwalifikacjom, bo już samo to zasługuje na uznanie 

    czytaj więcej
do archiwum

Kancelaria

Celem Kancelarii jest zapewnienie Klientom pomocy prawnej najwyższej jakości.

Staramy się dokładnie zanalizować potrzeby Klienta i szukać najepszych, czasami nowatorskich rozwiązań, aby najlepiej chronić interesy Klienta.

W każdą sprawę angażujemy się uważnie, aby wysłuchać i wybadać wszelkie szczegóły - często jest to konieczne, aby znaleźć indywidualne rozwiązanie problemu.

Naszym zadaniem jest ochrona interesów Klienta. Oferujemy pomoc przed podjęciem ważnych decyzji majątkowych i osobistych; doradzamy przy podjęciu środków zapobiegawczych, które mogą uchronić przed negatywnymi skutkami w przyszłości i wskazujemy jak zagwarantować wykonanie zobowiązań drugiej strony.

Pomagamy wybrnąć z trudności i rozwiązać problemy prawne, wspieramy w poruszaniu się przez gąszcz przepisów.

Staramy się otwrcie informować o sytuacji prawnej i szansach na wyjście bez uszczerbku. Nie zawsze oczekiwania Klienta są zgodne z możliwościami prawnymi, dlatego przedstawienie Klientowi rzetelnego omówienia sprawy i związanych z nią ryzyk, gwarantuje uniknięcie dalszych strat i kosztów.

Gwarantem wysokiej jakości usług jest udokumentowane wykształcenie i kilkuletnia praktyka zespołu w wielu obszarach prawa. Przyciągamy Klientów utrzymaniem wysokich standardów obsługi Klienta przy zachowaniu niewygórowanych stawek wynagrodzenia.

Zapewniamy zachowanie absolutnej tajemnicy adwokackiej i pełną odpowiedzialność za skutki udzielonych porad i podjętych działań.

 

Kancelaria oferuje także pomoc prawną w języku angielskim i niemieckim. Przy świadczeniu usług prawnych współpracuje wykwalifikowany zespół pracowników.

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz na bieżąco

Dane kontaktowe

Kancelaria Adwokacka

Tomasz Nowakowski

Marcin Strzeszyński

ul. Podwale 1/99 XVI. piętro,

(budynek "ODRA TOWER") 

50-043 Wrocław

tel. + 48 71 795 6650,

tel. + 48 71 798 7600